| POWER | 1524 W |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| PRESET PROGRAMS | 9 |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | NF-GM600KXE |
| TYPE: | COMBINED MULTICOOKER |
| POWER: | 1524 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| INTERNAL COVERING: | КЕРАМИКА-НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| PRESET PROGRAMS: | 9 |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| STEAM COOKING: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.50 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 11.600 kg |
| EAN | 5025232982646 |











