| HDD | 32 GB |
| HDMI | Yes |
| USB | Yes |
| OS | GOOGLE TV |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | ANDROID 4K MI TV BOX S 3RD GEN |
| HDD: | 32 GB |
| CPU: | QUAD-CORE 2.5GHz |
| RAM: | 2 GB |
| SOUND DECODERS: | DOLBY AUDIO, DTS:X |
| HDMI: | Yes |
| USB: | Yes |
| OS: | GOOGLE TV |
| OPTICAL SPDIF: | No |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6941948704916 |














