| ХАРД ДИСК | 32 GB |
| HDMI | Да |
| USB | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | GOOGLE TV |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | ANDROID 4K MI TV BOX S 3RD GEN |
| ХАРД ДИСК: | 32 GB |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD-CORE 2.5GHz |
| RAM: | 2 GB |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | DOLBY AUDIO, DTS:X |
| HDMI: | Да |
| USB: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | GOOGLE TV |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Не |
| WI-FI: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941948704916 |














