| HDD | 32 GB |
| HDMI | Yes |
| USB | Yes |
| OS | ANDROID |
| Brand | XMART |
| MODEL: | 6K T95Z |
| HDD: | 32 GB |
| CPU: | QUAD CORE |
| RAM: | 4GB |
| VIDEO FORMAT: | MKV, MPEG4, AVI, DIVX, HEVC |
| AUDIOFORMAT: | MP3, WMA, OGG, AAC |
| PHOTO FORMAT: | JPEG, GIF, BMP, PNG |
| RECORDING FUNCTION: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| OPTICAL SPDIF: | Yes |
| BG SUBTITLES: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | 6K T95Z |
| HDD: | 32 GB |
| CPU: | QUAD CORE |
| RAM: | 4GB |
| VIDEO FORMAT: | MKV, MPEG4, AVI, DIVX, HEVC |
| AUDIOFORMAT: | MP3, WMA, OGG, AAC |
| PHOTO FORMAT: | JPEG, GIF, BMP, PNG |
| RECORDING FUNCTION: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| OPTICAL SPDIF: | Yes |
| BG SUBTITLES: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.420 kg |
| EAN | 3800202098419 |









