| ХАРД ДИСК | 32 GB |
| HDMI | Да |
| USB | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | ANDROID |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | 6K T95Z |
| ХАРД ДИСК: | 32 GB |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD CORE |
| RAM: | 4GB |
| ВИДЕО ФОРМАТ: | MKV, MPEG4, AVI, DIVX, HEVC |
| АУДИО ФОРМАТИ: | MP3, WMA, OGG, AAC |
| ФОТО ФОРМАТ: | JPEG, GIF, BMP, PNG |
| ОПЦИЯ ЗА ЗАПИСВАНЕ: | Да |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| БГ СУБТИТРИ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | 6K T95Z |
| ХАРД ДИСК: | 32 GB |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD CORE |
| RAM: | 4GB |
| ВИДЕО ФОРМАТ: | MKV, MPEG4, AVI, DIVX, HEVC |
| АУДИО ФОРМАТИ: | MP3, WMA, OGG, AAC |
| ФОТО ФОРМАТ: | JPEG, GIF, BMP, PNG |
| ОПЦИЯ ЗА ЗАПИСВАНЕ: | Да |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| БГ СУБТИТРИ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.420 kg |
| EAN | 3800202098419 |
- Технополис Бургас 1
- Технополис Бургас 2
- Технополис Варна 1
- Технополис Варна 2
- Технополис Плевен
- Технополис Пловдив
- Технополис Пловдив 2
- Технополис Русе
- Технополис София Красно село
- Технополис София Люлин
- Технополис София МОЛ Paradise
- Технополис София МОЛ The Mall
- Технополис София МОЛ България
- Технополис София Младост
- Технополис София Надежда
- Технополис София Сердика център
- Технополис Стара Загора
- Технополис Шумен








