| HDD | 16 GB |
| HDMI | Yes |
| USB | Yes |
| OS | ANDROID |
| Brand | XMART |
| MODEL: | ANDROID 4K STICK S23 |
| HDD: | 16 GB |
| CPU: | QUAD CORE CPU |
| RAM: | 2GB |
| VIDEO FORMAT: | MKV, MP4, PMP, FLV, RMVB |
| AUDIOFORMAT: | MP3, WMA, OGG, AAC |
| PHOTO FORMAT: | JPEG, GIF, BMP, PNG , TIFF |
| RECORDING FUNCTION: | Yes |
| SOUND DECODERS: | AAC |
| USB: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| BG SUBTITLES: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | ANDROID 4K STICK S23 |
| HDD: | 16 GB |
| CPU: | QUAD CORE CPU |
| RAM: | 2GB |
| VIDEO FORMAT: | MKV, MP4, PMP, FLV, RMVB |
| AUDIOFORMAT: | MP3, WMA, OGG, AAC |
| PHOTO FORMAT: | JPEG, GIF, BMP, PNG , TIFF |
| RECORDING FUNCTION: | Yes |
| SOUND DECODERS: | AAC |
| USB: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| BG SUBTITLES: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.170 kg |
| EAN | 3800202098624 |






