| ХАРД ДИСК | 16 GB |
| HDMI | Да |
| USB | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | ANDROID |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | ANDROID 4K STICK S23 |
| ХАРД ДИСК: | 16 GB |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD CORE CPU |
| RAM: | 2GB |
| ВИДЕО ФОРМАТ: | MKV, MP4, PMP, FLV, RMVB |
| АУДИО ФОРМАТИ: | MP3, WMA, OGG, AAC |
| ФОТО ФОРМАТ: | JPEG, GIF, BMP, PNG , TIFF |
| ОПЦИЯ ЗА ЗАПИСВАНЕ: | Да |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | AAC |
| USB: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| БГ СУБТИТРИ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | ANDROID 4K STICK S23 |
| ХАРД ДИСК: | 16 GB |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD CORE CPU |
| RAM: | 2GB |
| ВИДЕО ФОРМАТ: | MKV, MP4, PMP, FLV, RMVB |
| АУДИО ФОРМАТИ: | MP3, WMA, OGG, AAC |
| ФОТО ФОРМАТ: | JPEG, GIF, BMP, PNG , TIFF |
| ОПЦИЯ ЗА ЗАПИСВАНЕ: | Да |
| ЗВУКОВИ ДЕКОДЕРИ: | AAC |
| USB: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| БГ СУБТИТРИ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.170 kg |
| EAN | 3800202098624 |






