| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| SHANK TYPE | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 100 мм |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DWKIT10JS |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО |
| SHANK TYPE: | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 100 мм |
| LENGTH: | 75.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.370 kg |
| EAN | 7799034124938 |



| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| SHANK TYPE | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 100 мм |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DWKIT10JS |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО |
| SHANK TYPE: | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 100 мм |
| LENGTH: | 75.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.370 kg |
| EAN | 7799034124938 |