| FOR CUTTING OF | PVC |
| SHANK TYPE | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 76 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | T102H |
| FOR CUTTING OF: | PVC |
| SHANK TYPE: | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 76 мм |
| LENGTH: | 100.00 мм |
| EAN | 3165140691611 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR CUTTING OF | PVC |
| SHANK TYPE | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 76 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | T102H |
| FOR CUTTING OF: | PVC |
| SHANK TYPE: | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 76 мм |
| LENGTH: | 100.00 мм |
| EAN | 3165140691611 |