| FOR CUTTING OF | МЕТАЛ |
| SHANK TYPE | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 68 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | T118BF |
| FOR CUTTING OF: | МЕТАЛ |
| SHANK TYPE: | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 68 мм |
| LENGTH: | 91.00 мм |
| EAN | 3165140390910 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR CUTTING OF | МЕТАЛ |
| SHANK TYPE | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 68 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | T118BF |
| FOR CUTTING OF: | МЕТАЛ |
| SHANK TYPE: | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 68 мм |
| LENGTH: | 91.00 мм |
| EAN | 3165140390910 |