| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| SHANK TYPE | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 93 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | T301CD |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО |
| SHANK TYPE: | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 93 мм |
| LENGTH: | 116.00 мм |
| EAN | 3165140390828 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| SHANK TYPE | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 93 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | T301CD |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО |
| SHANK TYPE: | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 93 мм |
| LENGTH: | 116.00 мм |
| EAN | 3165140390828 |