| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| SHANK TYPE | U-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 74 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | U111D |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО |
| SHANK TYPE: | U-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 74 мм |
| LENGTH: | 91.00 мм |
| EAN | 3165140391139 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| SHANK TYPE | U-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 74 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | U111D |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО |
| SHANK TYPE: | U-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 74 мм |
| LENGTH: | 91.00 мм |
| EAN | 3165140391139 |