| FOR CUTTING OF | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| SHANK TYPE | U-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 107 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | U345XF |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| SHANK TYPE: | U-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 107 мм |
| LENGTH: | 125.00 мм |
| EAN | 3165140391290 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR CUTTING OF | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| SHANK TYPE | U-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 107 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | U345XF |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| SHANK TYPE: | U-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH: | 107 мм |
| LENGTH: | 125.00 мм |
| EAN | 3165140391290 |