| FOCAL LENGHT | 14mm ( 21mm) |
| APERTURE | F2.8 |
| ANGLEVIEW | 90.8° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-14 MM F2.8 R |
| FOCAL LENGHT: | 14mm ( 21mm) |
| APERTURE: | F2.8 |
| ANGLEVIEW: | 90.8° |
| WEIGHT: | 235g |
| FILTER THREAD: | 58mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410227598 |



i
| FOCAL LENGHT | 14mm ( 21mm) |
| APERTURE | F2.8 |
| ANGLEVIEW | 90.8° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-14 MM F2.8 R |
| FOCAL LENGHT: | 14mm ( 21mm) |
| APERTURE: | F2.8 |
| ANGLEVIEW: | 90.8° |
| WEIGHT: | 235g |
| FILTER THREAD: | 58mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410227598 |