| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 14mm ( 21mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F2.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 90.8° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-14 MM F2.8 R |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 14mm ( 21mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F2.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 90.8° |
| ТЕГЛО: | 235g |
| ФИЛТРИ: | 58mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410227598 |










