| FOCAL LENGHT | 18-135mm ( 27-206mm) |
| APERTURE | F3.5-F5.6 |
| ANGLEVIEW | 76.5°-12° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-18-135 MM F3.5-5.6 R OIS |
| FOCAL LENGHT: | 18-135mm ( 27-206mm) |
| APERTURE: | F3.5-F5.6 |
| ANGLEVIEW: | 76.5°-12° |
| WEIGHT: | 490g |
| FILTER THREAD: | 67mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410282320 |









