| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 18-135mm ( 27-206mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F3.5-F5.6 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 76.5°-12° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-18-135 MM F3.5-5.6 R OIS |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 18-135mm ( 27-206mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F3.5-F5.6 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 76.5°-12° |
| ТЕГЛО: | 490g |
| ФИЛТРИ: | 67mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410282320 |









