| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 23mm ( 35mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F1.4 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 63.4° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-23 MM F1.4 |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 23mm ( 35mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F1.4 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 63.4° |
| ТЕГЛО: | 300g |
| ФИЛТРИ: | 62mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410261417 |






