| FOCAL LENGHT | 35mm ( 53mm) |
| APERTURE | F2.0 |
| ANGLEVIEW | 44.2° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-35MM F2 R WR BK |
| FOCAL LENGHT: | 35mm ( 53mm) |
| APERTURE: | F2.0 |
| ANGLEVIEW: | 44.2° |
| WEIGHT: | 170g |
| FILTER THREAD: | 43mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410310405 |



i
| FOCAL LENGHT | 35mm ( 53mm) |
| APERTURE | F2.0 |
| ANGLEVIEW | 44.2° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-35MM F2 R WR BK |
| FOCAL LENGHT: | 35mm ( 53mm) |
| APERTURE: | F2.0 |
| ANGLEVIEW: | 44.2° |
| WEIGHT: | 170g |
| FILTER THREAD: | 43mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4547410310405 |