| FOCAL LENGHT | 27mm ( 41mm) |
| APERTURE | F2.8 |
| ANGLEVIEW | 55.5° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-27 MM F2.8 |
| FOCAL LENGHT: | 27mm ( 41mm) |
| APERTURE: | F2.8 |
| ANGLEVIEW: | 55.5° |
| WEIGHT: | 78g |
| FILTER THREAD: | 39mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |



i
| FOCAL LENGHT | 27mm ( 41mm) |
| APERTURE | F2.8 |
| ANGLEVIEW | 55.5° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-27 MM F2.8 |
| FOCAL LENGHT: | 27mm ( 41mm) |
| APERTURE: | F2.8 |
| ANGLEVIEW: | 55.5° |
| WEIGHT: | 78g |
| FILTER THREAD: | 39mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |