| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 27mm ( 41mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F2.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 55.5° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-27 MM F2.8 |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 27mm ( 41mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F2.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 55.5° |
| ТЕГЛО: | 78g |
| ФИЛТРИ: | 39mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |



i
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ | 27mm ( 41mm) |
| СВЕТЛОСИЛА | F2.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ | 55.5° |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | XF-27 MM F2.8 |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 27mm ( 41mm) |
| СВЕТЛОСИЛА: | F2.8 |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 55.5° |
| ТЕГЛО: | 78g |
| ФИЛТРИ: | 39mm |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |