| NETCAPACITY | 100 L |
| HEIGHT | 115.30 см |
| DIAMETER SM | 46.5 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.2 KW |
| Brand | ARISTON |
| MODEL: | LYDOS HYBRID WI-FI 100 |
| NETCAPACITY: | 100 L |
| HEIGHT: | 115.30 см |
| DIAMETER SM: | 46.5 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 1.2 KW |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 652 |
| PROTECTION: | IPX4 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 5414849784864 |










