| NETCAPACITY | 74 L |
| HEIGHT | 90.20 см |
| DIAMETER SM | 31.6 см |
| TYPE | MULTIPOSITION |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR5501iT 100 EBP |
| NETCAPACITY: | 74 L |
| HEIGHT: | 90.20 см |
| DIAMETER SM: | 31.6 см |
| TYPE: | MULTIPOSITION |
| TANK TYPE: | THERMO-CERAMIC COATING |
| HEATER TYPE: | THERMO-CERAMIC COATED INOX |
| THERMOREGULATOR: | ELECTRICAL |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1312 kWh |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4062321876012 |


















