| NETCAPACITY | 150 L |
| HEIGHT | 168.20 см |
| DIAMETER SM | 52.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | HPWH 3.2 150 |
| NETCAPACITY: | 150 L |
| HEIGHT: | 168.20 см |
| DIAMETER SM: | 52.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 884 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879311347 |







