| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | Irida CNS-RGBCH03 RGB |
| TYPE: | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL: | PU КОЖА, ПЛАСМАСА, МЕТАЛ |
| TYPE: | GAMING |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| LENGTH: | 560.00 мм |
| WIDTH: | 540.00 мм |
| HEIGHT: | 1320.00 мм |
| MAXIMUM LOAD: | 150.000 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5291485016890 |








