| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | Morphos CNS-ABCH01BW |
| TYPE: | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL: | PU КОЖА, ПЛАСМАСА, МЕТАЛ |
| TYPE: | GAMING |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| LENGTH: | 510.00 мм |
| WIDTH: | 530.00 мм |
| HEIGHT: | 1450.00 мм |
| MAXIMUM LOAD: | 150.000 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5291485016845 |







