| POWER | 150 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| DAILY QUANTITY OF ICE | 15.00 kg |
| Brand | CATLER |
| MODEL: | IM 810 |
| TYPE: | ICE MAKER |
| POWER: | 150 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| WATER TANK CAPACITY: | 2.00 L |
| REMOVABLE CONTAINER: | Yes |
| ICE LEVEL INDICATOR: | Yes |
| DAILY QUANTITY OF ICE: | 15.00 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669390670 |













