| МОЩНОСТ | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД | 15.00 kg |
| Марка | CATLER |
| МОДЕЛ: | IM 810 |
| ТИП: | ЛЕДОГЕНЕРАТОР |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ НА ВОДЕН РЕЗЕРВОАР: | 2.00 L |
| ПОДВИЖЕН КОНТЕЙНЕР: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ЛЕД: | Да |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД: | 15.00 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669390670 |













