| POWER | 120 W |
| DAILY QUANTITY OF ICE | 12.00 kg |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SIM 2500BK |
| TYPE: | ICE MAKER |
| POWER: | 120 W |
| WATER TANK CAPACITY: | 1.00 L |
| ICE LEVEL INDICATOR: | Yes |
| DAILY QUANTITY OF ICE: | 12.00 kg |
| TIME TO MAKE ICE: | 8 мин |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.690 kg |
| EAN | 8590669381234 |









