| POWER | 150 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| DAILY QUANTITY OF ICE | 12.00 kg |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SIM 3400SS |
| TYPE: | ICE MAKER |
| POWER: | 150 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| WATER TANK CAPACITY: | 1.80 L |
| DAILY QUANTITY OF ICE: | 12.00 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.390 kg |
| EAN | 8590669381326 |













