| МОЩНОСТ | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД | 12.00 kg |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SIM 3400SS |
| ТИП: | ЛЕДОГЕНЕРАТОР |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ НА ВОДЕН РЕЗЕРВОАР: | 1.80 L |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД: | 12.00 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.390 kg |
| EAN | 8590669381326 |














