| VOLTAGE | 20 V |
| IDLE VIBRATION | 16000 об/min |
| REGULATION OF OSCILATION | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DALMT18-1 SOLO |
| POWER SUPPLY TYPE: | BATTERY |
| VOLTAGE: | 20 V |
| IDLE VIBRATION: | 16000 об/min |
| REGULATION OF OSCILATION: | Yes |
| TOOL CASE: | No |
| BATTERY INCLUDED: | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES: | DAEWOO POWER |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.000 kg |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| IN THE SET: | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034025129 |








