| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 475 m3/h |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 49.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 62 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | ELICA |
| MODEL: | IKONA LIGHT BL MAT/F/60 |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 475 m3/h |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 49.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 200 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 62 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 7.0 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8020283050617 |








