| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | LEDVANCE |
| MODEL: | SMART+ RGB 9.0W |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| POWER OF ILLUMINATION: | 806 LM |
| LIGHT TYPE: | RGB |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | 2700-6500K |
| NUMBER OF BULBS IN SET: | 3 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 806 LM |
| EAN | 4058075778870 |




