| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | DENVER |
| MODEL: | RGB 9W E27 SHL-350 3БР |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| LIGHT TYPE: | RGB |
| DIMMABLE: | Yes |
| VOICECONTROL: | Yes |
| NUMBER OF BULBS IN SET: | 3 |
| EAN | 5706751050244 |




