| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | GOVEE |
| MODEL: | E27 1200lm 12W H60093C1 |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 12.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6974316992745 |






i
"" Today
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | GOVEE |
| MODEL: | E27 1200lm 12W H60093C1 |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 12.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6974316992745 |