| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | IMOU |
| MODEL: | B5 E27 9W 806LM |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| LIGHT TYPE: | RGB |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | 2700-6500K |
| VOICECONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6971927231676 |









