| MAXPOWER-W | 9.5 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | OSRAM |
| MODEL: | SMART+ RGB 9.5W 1055LM |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.5 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 1055 LM |
| EAN | 4099854194849 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| MAXPOWER-W | 9.5 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | OSRAM |
| MODEL: | SMART+ RGB 9.5W 1055LM |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.5 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 1055 LM |
| EAN | 4099854194849 |