| MAXPOWER-W | 8.7 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | TP-LINK |
| MODEL: | TAPO L530E RGB 8.7W |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 8.7 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| POWER OF ILLUMINATION: | 806 LM |
| LIGHT TYPE: | RGB |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | 2700-6500K |
| NUMBER OF BULBS IN SET: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 806LM |
| EAN | 6935364030988 |




