| МОЩНОСТ W | 8.7 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | TP-LINK |
| МОДЕЛ: | TAPO L530E RGB 8.7W |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 8.7 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 806 LM |
| ТИП СВЕТЛИНА: | RGB |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 2700-6500K |
| БРОЙ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 806LM |
| EAN | 6935364030988 |




