| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | TRUST |
| MODEL: | CCT E27 71285 |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| LIGHT TYPE: | CCT |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | 1800-6500K |
| NUMBER OF BULBS IN SET: | 1 |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 806LM |
| EAN | 8713439712858 |


