| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | TRUST |
| МОДЕЛ: | CCT E27 71285 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| ТИП СВЕТЛИНА: | CCT |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 1800-6500K |
| БРОЙ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 806LM |
| EAN | 8713439712858 |


