| MAXPOWER-W | 5.0 W |
| SOCKET | GU10 |
| Brand | TRUST |
| MODEL: | RGB GU10 71279 |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 5.0 W |
| SOCKET: | GU10 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| LIGHT TYPE: | RGB |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | 1800-6500K |
| NUMBER OF BULBS IN SET: | 1 |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 345LM |
| EAN | 8713439712797 |


