| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| Марка | TRUST |
| МОДЕЛ: | RGB GU10 71279 |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 5.0 W |
| ЦОКЪЛ: | GU10 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| ТИП СВЕТЛИНА: | RGB |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 1800-6500K |
| БРОЙ КРУШКИ В КОМПЛЕКТА: | 1 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 345LM |
| EAN | 8713439712797 |


