| MAXPOWER-W | 11.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | WIZ |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 11.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | WI-FI, RGB |
| EAN | 8720169170919 |






| MAXPOWER-W | 11.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | WIZ |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 11.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | WI-FI, RGB |
| EAN | 8720169170919 |