| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | LEDVANCE |
| MODEL: | SMART+ RGB 9.0W 806 LM |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| POWER OF ILLUMINATION: | 806 LM |
| LIGHT TYPE: | БЯЛА |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | 2700-6500K |
| NUMBER OF BULBS IN SET: | 2 |
| EAN | 4058075521438 |





