| MAXPOWER-W | 8.6 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | TP-LINK |
| MODEL: | TAPO L535E 1055LM |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 8.6 W |
| SOCKET: | E27 |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | E |
| LIGHT TYPE: | RGB |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | 2500-6500K |
| VOICECONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 1055LM |
| EAN | 4895252502763 |




