| TYPE | ФАЗОМЕР |
| SLOT WIDTH | 3.00 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 65 мм |
| ISOLATED | Yes |
| Brand | CONNEX |
| TYPE: | ФАЗОМЕР |
| SLOT WIDTH: | 3.00 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 65 мм |
| TOOL MATERIAL: | ИНСТРУМЕНТАЛНА СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 1-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | Yes |
| EAN | 4035300084982 |





