| TYPE | КВАДРАТНА |
| SIZE | 1/4 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 150 мм |
| ISOLATED | No |
| Brand | FORCE |
| MODEL: | JN31904 |
| TYPE: | КВАДРАТНА |
| SIZE: | 1/4 |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 1-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 88.000 kg |
| MODEL: | JN31904 |
| TYPE: | КВАДРАТНА |
| SIZE: | 1/4 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 150 мм |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 1-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| ISOLATED: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 88.000 kg |
| EAN | 3800755319047 |


