| TYPE | ФАЗОМЕР |
| SIZE | 3,5 Х 100 ММ |
| SLOT WIDTH | 3.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 100 мм |
| ISOLATED | Yes |
| Brand | KWB |
| MODEL: | 142900 |
| TYPE: | ФАЗОМЕР |
| SIZE: | 3,5 Х 100 ММ |
| SLOT WIDTH: | 3.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 100 мм |
| TOOL MATERIAL: | СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 1-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| MODEL: | 142900 |
| TYPE: | ФАЗОМЕР |
| SIZE: | 3,5 Х 100 ММ |
| SLOT WIDTH: | 3.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 100 мм |
| TOOL MATERIAL: | СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 1-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| EAN | 4009311429001 |




